KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655427
nr 1465 5427
Mats Nörle
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 75, "Björkstammen". Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 48x34 cm
Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:39:46
2/5 18:39:43
2/5 18:40:13